Postroje, vodítka, hračky

V našem obchodě se mimo jiné specializujeme na vybavení pro psí sporty. Najdete u nás kompletní sortiment od firmy ManMat - postroje sled Postroj ManMat i guard, šňůry, kolíky, opasky, amortizéry a to vše za ceny ManMatu - stačí jen přijít a vyzkoušet.  Pokud postroj používáte opravdu k práci, je třeba aby psovi přesně padnul. Jinak se může stát, že si pejsek vytvoří různé otlaky a odřeniny. Každé plemeno a i jedinci v jednom plemeni mají trochu jinou stavbu těla, poměr šířky k délce, tvar hrudní kosti atd. S tím vším je třeba počítat a zvolit ten správný postroj. S výběrem vhodného postroje Vám rádi poradíme.

 

Vodítek a obojků máme opravdu nepřeberné množství - kompletní sortiment Rogz, Red Dingo, Flexi a spoustu jiných. Kožené obojky jsme schopni dodat i dle Vašeho návrhu. V zimě jistě oceníte svíticí obojky a návleky, či různé blikající přívesky.

 

Hra je součást psího života a různé míčky a házedla, přetahovadla, pískací, dentální, logické, plovoucí a jiné hračky jsou v našem sortimentu samozřejmostí 

 

Pes je náš kamarád a ti se doma nenechávají. Pro tyto účely máme cestovní přepravky, tašky, klece a ohrádky. V autě jsme povinni pejska zabezpečit proti pohybu a na to jsou vhodné bezpečnostní postroje nebo sítě.

 

Dále nabízíme pelechy, kukaně a polštáře v různých barvách a provedeních

 

 

 

 

Kontakt

Zoo ve dvoře s.r.o.

Štefánikova 296/37
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon   605 017 615
Otevřeno máme:
Po-Pá 9 - 19 hodin
Sobota 9 - 12 hodin
  
facebook