Ostatní

Šelmy:

Jako jediného zástupce šelem míváme každoročně na jaře (duben-červen) FRETKY v různých barevných rázech, s různým druhem kresby jako je: přírodní tchořovitá, bílá, champagne, stříbrná panda, DEW, s jezevčím pruhem, s bílou náprsenkou, či světlými ponožkami, siamskou kresbou atd..

Jsem šelmaFretky pořizujeme ve věku 6-7 týdnů. Kvůli nutné socializaci si je bereme z voliéry několikrát denně v průběhu pracovního dne, aby poznaly lidskou ruku a v rámci našich možností si je vozíme na víkendy domů. Dále spolupracujeme s několika chovateli, kteří jsou členy významných fretčích klubů. Cena fretky se pohybuje s ohledem na zbarvení, kresbu, pohlaví od 999,- za albíny a přírodní až do 1.850,-Kč za stříbrné pandy/DEW.

Krmiva: Z granulovaných krmiv míváme běžně graulované krmivo pro fretky od firem: Bosch, Vitakraft, Versele Laga (řada PRO, Nature i Complet),  Beaphare, Deli Nature. Někteří chovatelé používají pro mladé fretky kotěcí krmivo od firmy Purina Proplan Kitten, které taktéž vedeme. Pro hodně mladé fretky u nás můžete zakoupit mléko se sníženým podílem laktózy od Gimpetu, či sušené mléko –„fretčí  sunar“ od firmy Oropharma. Dále vedeme masové konzervy Grand, či velmi používané konzervičky, či kapsičky s vysokým podílem masa:

Schessir, Purina Proplan, Animonda, Almo Nature, Miamor (tuňák, kuře, hovězí, krevety, losos, okoun, bažant surimi, samozřejmě i v různých vzájemných kombinacích, v želé, či přírodní šťávě, případně s rýží, či křepelčím vejcem.. )

Pochoutky: nejčastěji si u nás majitelé fretek kupují pro svoje miláčky sušená 100% masíčka od firem Perrito a Brit  v softové/měkké úpravě (kuřecí, kuře s treskou, kuře s mořskými plody, tuňák, kachní či jehněčí ), máme

speciálně pro fretky i křupavé polštářky plněné šunkou od firmy Versele Laga.

Klece a voliéry, výbava:

Voliéra fretkaNejvětší patrovou voliérou pro jednu i více fretek je Ferret Nation za 6.500,-Kč o úctyhodných rozměrech: dxvxš 91x159x63cm, dále klece dle velikosti od 1.150,- do 1.750,-Kč.

U nás zakoupíte betonové misky na vodu, napáječky, keramické a betonové misky na krmivo, postroje  pro fretky, vícero druhů závěsných pelíšků (hamaka), prolézacích tunelů, závěsných domků, zorbingové koule, přepravky pro fretky, WC pro fretky, 15 druhů kočkolitů do WC . Dále různé hračky: kožené myšky a lasičky, hrkací myšky, chrastící míčky, míčky s rolničkou, sisalové hračky,  škádlítka…..

Fotogalerie fretek

Fretky v našem obchodě

zobrazit fotogalerii
Kontakt

Zoo ve dvoře s.r.o.

Štefánikova 296/37
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon   605 017 615
Otevřeno máme:
Po-Pá 9 - 19 hodin
Sobota 9 - 12 hodin
  
facebook