Annamaet

(29.07.2014)
Annamaet

Nová krmiva Annamaet

Zázračné granule – tak ty prostě nejsou. Jsou dobré a špatné, drahé a levné. Také je můžeme dělit na ekonomické, prémiové, superprémiové a … holistické. A v čem jsou holistická krmiva jiná? Hlavně asi v tom, že  kromě podílu vstupních surovin je zde kladen důraz i na jejich původ, kvalitu a pestrost. A protože to něco stojí, nejsou ani nejlevnější. Třeba jako moje brambory. Nepoužívám umělá hnojiva ani postřiky, mandelinku sbírám. Po započtení dřiny mě vyjdou daleko dráž než ty z obchodu – ale jsou prostě lepší. V restauraci si zásadně vybírám jídla bez brambor, neb nechci být zklamán. Stejné je to i s rajčaty. Ta nádherná rajčátka v regále, jedno jako druhé, zřejmě i hydroponicky pěstovaná, jsou prostě hnusná…Flekatá a pokroucená rajčata z mé sklizně mají chuť i vůni.  A můžete tento luxus dopřát i svému psovi či kočce? Možná ano. Zkuste Annamaet.

A proč nabízíme granule Annamaet ? Na pytel se dá napsat ledacos, ale mě zaujalo :

 Za značkou Annameat stojí musher Robert Downey. Kvalitní výživa je u tažných psů alfa a omega úspěchu. A Rob je má. I sebelepší motor je bez pořádného paliva a oleje jen hromada železa. Dnešní vrcholový mushing již není o romantických projížďkách se psy, ale o tvrdé dřině a jakákoliv chyba ve výživě se okamžitě projeví. (pro ochránce – pes který nechce pracovat prostě nepracuje a přinutit se nedá..)

Krmivo neobsahuje sóju, pšenici či kukuřici, vedlejší zvířecí produkty, chemické konzervanty, barviva nebo umělá dochucovadla.

Annamaet má dvě řady  – Original a Grain Free. Řada Original je rozdělena podle množství energie (bílkovin) a umožňuje tak vybrat krmivo dle energetické potřeby psa. Řada Grain Free je rozdělena pouze podle ingrediencí + receptura lean jako light. Annamaet nerozděluje krmiva podle rasy, velikosti a životní fáze zvířat, ale podle jejich aktuální potřeby.

Vysoké hodnocení v nezávislých testech.

Distribuce pro Evropu se chopila firma Samohýl. Firma má dostatečné mentální i logistické kapacity a tak je předpoklad, že značka neskončí dříve než začne.  Např. dokázala vzkřísit na našem trhu ProPlan (nyní v režii Nestlé)

Více na www.annamaet.eu nebo náš e-shop www.izoovedvore.cz a nejlíp bude, když se zastavíte přímo u nás.

Kontakt

Zoo ve dvoře s.r.o.

Štefánikova 296/37
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon   605 017 615
Otevřeno máme:
Po-Pá 9 - 19 hodin
Sobota 9 - 12 hodin
  
facebook