Kočky

Kočka – elegantní, úchvatné stvoření, jenž má svou vlastní hlavu. Ne každý člověk si zamiluje zvíře, kterému nemůže dělat páníčka. Kočka je totiž svým pánem. Přesto jsem si jako domácí zvíře kočku a kocoura pořídila před 3 lety a nedám na ně dopustit.
Kočky byly domestikovány před cca 10 tisíci lety a přesto v nich jejich temperament a původní zvyky zůstaly zakotveny – nadále ve Vašich bytech a domech budou lézt po výškách, hrabat ve svém WC, brousit si drápky o škrabadla a v noci číhat na jakýkoliv šustivý podnět vašeho obydlí. Za kvalitní a chutnou stravu, za pocit bezpečí a zázemí se vám odvděčí nefalšovanou kočičí láskou.
Během života se životní potřeby kočky mění. Kotěcí hravost a roztržitost vystřídá kolem jednoho roku dospělost. Vaše kočka se vyrovnává s kastrací a po sedmém roce nastává klidové období  –  kočka stárne. V každé této etapě života vyžaduje kvalitní stravu a péči člověka.
Během třech let, co své kočky mám, jsem se mnohé dozvěděla o jejich způsobu života, jejich stravovacích i hygienických potřebách, bavila jsem se jejich společným hraním, měla obavy v době, kdy přišly zdravotní problémy. Na prodejně velice ráda pomohu a poradím každému, kdo se stal nebo stane milujícím páníčkem těchto úžasných stvoření. Protože ať budete mít kočku v domku na vesnici, či v bytě v Praze, přinesete si do domu s kočičím kamarádem kousek divočiny.

Zdenka, prodavačka

Kontakt

Zoo ve dvoře s.r.o.

Štefánikova 296/37
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon   605 017 615
Otevřeno máme:
Po-Pá 9 - 19 hodin
Sobota 9 - 12 hodin
  
facebook