Exclusion

(29.06.2013)
Exclusion

Exclusion Mediterraneo - zdravá a chutná výživa pro Vaše psy a kočky

U stále většího počtu našich psích zákazníků se začala projevovat potravinová nesnášenlivost (různé vyrážky, průjmy… ) k „běžným“ druhům granulí (respektive k surovinám v nich obsažených). Hledali jsme tedy granule, které budou vyrobeny s důrazem na vyloučení všech složek způsobujících tyto nepříjemnosti a kde kvalita a složení vstupních surovin nepodléhá tzv. optimalizaci z hlediska konečné ceny. Již více jak rok máme na naší prodejně italské granule, které, jak se zdá, tyto požadavky splňují. Exclusion Mediterraneo a veterinární dietu Exclusion Diet – kde jsou jako zdroj rostlinných surovin použity pouze brambory a hrášek. A protože já své psy z různých důvodů krmím masem (a jsem přesvědčený, že pro běžně zatěžovaného psa jsou granule lepší), testovali jsme Exclusion na našich psích zákaznících. 
A co nám píše výrobce ? - Exclusion Mediterraneo je kompletní superprémiová, jednoproteinová (monoproteiní) řada krmiv pro psy nejvyšší kvality.
Svým složením vychází z tradic Středomoří. Obsahuje vysoce kvalitní suroviny: olivový olej, rajčata, granátové jablko, hrášek a čekanku. Lehce stravitelné bílé kuřecí, jehněčí a rybí maso doplněno kukuřicí a rýží (vypěstovanou v Itálii). Vaším psům dodává kompletní a vyváženou stravu, nejlepší středomořské tradice.
Podle filozofie ostatních řad výrobků Exclusion (Diet a Physiologic), receptury obsahující jen jeden zdroj živočišné bílkoviny, kterou tvoří buď kuřecí, jehněčí nebo rybí maso (pro malá plemena ještě kachna a králík). Výrobci musí udávat přísady v krmivu v sestupném pořadí, vzhledem k původní váze před úpravou. Většina výrobců udává čerstvé kuřecí maso jako hlavní složku. Maso ovšem obsahuje 70% vody. Tudíž potom co se sníží její obsah v mase tepelnou úpravou, přestane být hlavní složkou v potravě a v konečném produktu nabízí jen málo živočišných bílkovin. Takže rozdíl mezi dehydratovaným kuřecím masem a čerstvým je voda. V Exclusion Mediterraneo je kuřecí, jehněčí a rybí maso hlavní složkou i po dehydrataci , což zajišťuje dokonalý produkt nejvyšší kvality. Všechny řady Exclusion jsou u psů velmi oblíbeny pro svou značnou chutnost a stravitelnost. 
A ještě ceny některých výrobků
Exclusion adult Large breed 12,5 kg:kuře 1035,-Kč
Exclusion adult Large breed 12,5 kg jehně 1540,-Kč 
Exclusion adult medium 12,5 kg jehně 1550,- Kč
Exclusion adult medium 12,5 kg kuře 1060,- Kč
Exclusion adult medium 12,5 kg ryba 1490,- Kč
Exclusion adult mini 7,5 kg kuře 890,- Kč
Exclusion adult mini 10 kg jehně 1290,- Kč
Exclusion adult mini 10 kg ryba 1230,- Kč

Skladem i jiná váhová balení a druhy masa.Samozřejmě lze koupit i pár deka na vyzkoušení. A aby kočičky nepřišly zkrátka, máme Exclusion i pro ně v balení 400 g.
Při nákupu nad 1000,- Kč Vám nákup po Praze dovezeme zdarma

Kontakt

Zoo ve dvoře s.r.o.

Štefánikova 296/37
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon   605 017 615
Otevřeno máme:
Po-Pá 9 - 19 hodin
Sobota 9 - 12 hodin
  
facebook
E-shop zoo ve dvoře